Mini site (2.3.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။
