Mini site (2.3.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
