Mini site (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Archives
pl: Archiwa

en: Options
pl: Opcje

en: Reference
pl: Referencja

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: About
pl: O stronie

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Unable to create
pl: Nie można utworzyć

en: Field types
pl: Typy pól

en: Files displayed by default
pl: Pliki domyślnie są pokazywane

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Enable Display field
pl: Włącz opcję Pokazuj pole

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu

en: Generic file format settings
pl: Ustawienia formatu pliku

en: File format settings
pl: Ustawienia formatu pliku

en: File selection handler settings
pl: Ustawienia obsługi wyboru pliku

en: Replace the file name by its description when available
pl: Zastąp nazwę pliku jego opisem jeśli jest dostępny
