Mini site (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Options
jv: Opsi

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: About
jv: Ngenani

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Files displayed by default
jv: Berkas ditampilna bakuné

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
