Mini site (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: About
ne: बारेमा
