Mini site (8.x-1.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Archives
cy: Archifau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: File settings
cy: Gosodiadau ffeil

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny

en: Exists (%path)
cy: Yn bodoli (%path)
