Mini site (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Archives
he: ארכיון

en: Options
he: אפשרויות

en: Reference
he: רפרנס

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: About
he: אודות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Files displayed by default
he: קבצים יוצגו כברירת מחדל

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: File format settings
he: הגדרות פורמט קובץ
