Mini site (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Files displayed by default
hy: Ֆայլերը լռելյայն ցուցադրված են
