Mini site (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Options
sl: Možnosti

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: About
sl: O modulu

en: File directory
sl: Mapa
