Mini site (8.x-1.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Options
ug: تاللاشلار

en: About
ug: ھەققىدە
