Mini site (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Archives
fi: Arkistot

en: Options
fi: Valinnat

en: Reference
fi: Viittaus

en: File settings
fi: Tiedostoasetukset

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: About
fi: Tietoja

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Exists (%path)
fi: Löytyy (%path)

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Unable to create
fi: Luonti epäonnistui

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Files displayed by default
fi: Tiedostot näytetään oletusarvoisesti

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Enable Description field
fi: Ota käyttöön Kuvaus-kenttä
