Mini site (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
