Mini site (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Options
oc: Opcions

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: About
oc: A prepaus

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Unable to create
oc: Creacion impossible

en: Files displayed by default
oc: Los fichièrs s'afichan per defaut

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
