Mini site (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Options
gl: Opcións

en: Reference
gl: Referencia

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: About
gl: Información

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Files displayed by default
gl: Arquivos amosados de forma predeterminada

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Reference method
gl: Método de referencia
