Mini site (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
