Mini site (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Archives
nl: Archieven

en: Options
nl: Opties

en: Reference
nl: Referentie

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: About
nl: Over

en: File directory
nl: Map

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Files displayed by default
nl: Bestanden standaard weergeven

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Enable Display field
nl: Weergaveveld inschakelen

en: Enable Description field
nl: Beschrijvingsveld inschakelen

en: Generic file format settings
nl: Algemene bestandsformaat-instellingen

en: File format settings
nl: Bestandsformaatinstellingen

en: File selection handler settings
nl: Instellingen van de bestandsselectie-handler

en: Replace the file name by its description when available
nl: Vervang de bestandsnaam door zijn beschrijving zodra deze beschikbaar komt
