Mini site (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Options
be: Налады

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: About
be: Аб

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Files displayed by default
be: Файлы, якія паказваюцца па змоўчанні

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
