Mini site (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Archives
ca: Arxius

en: Options
ca: Opcions

en: Reference
ca: Referència

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: About
ca: Detalls

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Files displayed by default
ca: Els fitxers es mostren per defecte

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar
