Mix (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Administration
ca: Administració

en: None
ca: Cap

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Environment Indicator
ca: Indicador d'Entorn
