Mix (1.6.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: About
et: Programmist

en: Provide a password for the new account in both fields.
et: Uue konto parooli määramiseks tuleb uus parool sisestada mõlemale väljale.

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Error pages
et: Vealehed

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: All messages, with backtrace information
et: Kõik teated, sealhulgas vealogi (backtrace)
