Mix (1.8.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Front page
bs: Naslovna stranica
