Mix (1.8.0-rc1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Advanced
jv: Mahir

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: About
jv: Ngenani

en: Provide a password for the new account in both fields.
jv: Sediaknā tembung sandhi kanggo akun anyar nang field keloroné.

en: Error pages
jv: Kācā kaluputan
