Mix (1.8.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்
