Mix (1.8.0-rc2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Page title
cs: Název stránky

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: About
cs: Popis

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Provide a password for the new account in both fields.
cs: Zadejte do obou polí heslo nového účtu.

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Error pages
cs: Chybové stránky
