Mix (1.8.0-rc2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: About
gl: Información

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Provide a password for the new account in both fields.
gl: Proporcione un contrasinal para a nova conta en ambos campos.

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Error pages
gl: Páxinas de erro

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
