Mix (1.8.0-rc2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Page title
he: כותרת דף

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Front page
he: דף הבית

en: About
he: אודות

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: Dropdown
he: נפתח

en: Error pages
he: דפי שגיאה

en: All messages, with backtrace information
he: כל ההודעות, עם מידע מעקב - backtrace
