Mix (1.8.0-rc2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: About
ps: په اړه
