Mix (1.8.0-rc2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Front page
si: මුල් පිටුව
