Mix (1.8.0-rc2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Front page
th: หน้าแรก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Provide a password for the new account in both fields.
th: กรุณากรอกรหัสผ่านของบัญชีใหม่ทั้งสองช่อง

en: Error pages
th: ข้อผิดพลาดของหน้า

en: All messages, with backtrace information
th: ข้อความทั้งหมดที่มีข้อมูลการติดตามย้อนหลัง
