Mix (1.8.0-rc3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Front page
bg: Начална страница

en: Provide a password for the new account in both fields.
bg: Напишете парола за новия акаунт и в двете полета.

en: Error pages
bg: Страници за грешки
