Mix (1.8.0-rc3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Front page
kk: Басты бет

en: Provide a password for the new account in both fields.
kk: Жаңа тіркеу жазбасының құпиясөзін екі өзгертпе жолағына да енгізіңіз
