Mix (1.8.0-rc3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: About
lt: Apie

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: Error pages
lt: Klaidų puslapiai
