Mix (1.8.0-rc3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: class
lv: klase

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: About
lv: Par

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Provide a password for the new account in both fields.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli jaunajam kontam.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Error pages
lv: Kļūdu lapas
