Mix (1.8.0-rc3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: User picture
pl: Obraz użytkownika

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Front page
pl: Strona główna

en: CSS class(es)
pl: Klasa(y) CSS

en: About
pl: O stronie

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Hide submit button
pl: Ukryj przycisk wysyłania

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Provide a password for the new account in both fields.
pl: Hasło dla nowego konta użytkownika należy wprowadzić do obydwu pól.

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Error pages
pl: Strony błędów

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: All messages, with backtrace information
pl: Wszystkie komunikaty wraz z informacją o wstecznej ścieżce.
