Mix (1.8.0-rc3) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: About
sk: Informácie o

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Provide a password for the new account in both fields.
sk: Zadajte heslo nového účtu do oboch polí.

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Error pages
sk: Chybové stránky
