Mix (1.8.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
