Mix (1.8.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Front page
ca: Portada

en: About
ca: Detalls

en: Hide submit button
ca: Amaga botó d'enviament de dades

en: Frontpage
ca: Portada

en: Provide a password for the new account in both fields.
ca: Proporcioneu una contrasenya pel nou compte en els dos camps.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Environment Indicator
ca: Indicador d'Entorn

en: Error pages
ca: Pàgines d'error

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç
