Mix (1.8.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი
