Mix (1.8.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: About
ne: बारेमा

en: Error pages
ne: त्रुटि पृष्ठ
