Mix (1.8.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: User picture
ro: Imagine utilizator

en: Advanced
ro: Avansat

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Front page
ro: Pagina principală

en: About
ro: Despre

en: Frontpage
ro: Prima pagină

en: Provide a password for the new account in both fields.
ro: Introduceți o parolă pentru noul cont.

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: Error pages
ro: Pagini de eroare

en: Link attributes
ro: Atributele legăturii

en: All messages, with backtrace information
ro: Toate mesajele, cu informații backtrace
