Mix (1.8.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: User picture
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Hide submit button
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Provide a password for the new account in both fields.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་གནས་ཁོངས་གཉིས་ཀ་ལ་གསང་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Error pages
bo: ནོར་འཁྲུལ་དྲ་ངོས
