Mix (1.8.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Development
br: Diorren

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: About
br: Diwar-benn
