Mix (1.8.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Advanced
hr: Napredno

en: Front page
hr: Naslovnica

en: About
hr: Opis

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Provide a password for the new account in both fields.
hr: Upišite lozinku za novi račun u oba polja.

en: Error pages
hr: Stranice grešaka
