Mix (1.8.1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: User picture
hu: Felhasználó képe

en: Advanced
hu: Haladó

en: class
hu: osztály

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Front page
hu: Címlap

en: CSS class(es)
hu: CSS osztályok

en: About
hu: Leírás

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Hide submit button
hu: Elküldés gomb elrejtése

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Provide a password for the new account in both fields.
hu: Jelszó az új felhasználó számára, kétszer megadva.

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Error pages
hu: Hibaoldalak

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: All messages, with backtrace information
hu: Minden üzenet, visszakövetési információval

en: Content synchronization
hu: Tartalom szinkronizálása
