Mix (1.8.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Development
mg: Fivoarana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy

en: Front page
mg: Pejy voalohany
