Mix (1.8.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Front page
mn: Толгой хуудас
