Mix (1.8.1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Administration
tr: Yönetim

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: User picture
tr: Kullanıcı resmi

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: About
tr: Hakkında

en: Meta tags
tr: Meta etiketleri

en: Hide submit button
tr: Gönder düğmesini gizle

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Provide a password for the new account in both fields.
tr: Yeni hesap için parolanızı iki alana da girin.

en: Dropdown
tr: Açılan

en: Error pages
tr: Hata sayfaları

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri

en: All messages, with backtrace information
tr: Geri izleme bilgisi içeren tüm iletiler
