Mix (1.8.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: User picture
ug: ئەزا سۈرىتى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Front page
ug: باش بەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Provide a password for the new account in both fields.
ug: يېڭى ئەزالىق شىفىرى (ئىككى قېتىم كىرگۈزىلىدۇ)
