Mix (1.8.1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Active
vi: Hoạt động

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: User picture
vi: Ảnh người dùng

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: class
vi: lớp

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Front page
vi: Trang nhất

en: About
vi: Giới thiệu

en: Provide a password for the new account in both fields.
vi: Nhập cùng một mật khẩu cho tài khoản mới vào cả 2 trường.

en: Error pages
vi: Các trang lỗi
