Mix (1.8.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: User picture
af: Gebruikersbeeld
